wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Nowość - Mogen David Truskawkowy3

Nowość - Mogen David Truskawkowy

Data dodania: 09-08-2017 Do grona trunków „innych niż wszystkie” zdecydowanie zaliczyć można wina Mogen David – ich smak doprowadzony jest do perfekcji, dlatego też konsumenci chętnie je wybierają. Mogen David do gwarancja jakości, która zawsze przekłada się na zadowolenie z zakupu.

altTo bardzo ważne ponieważ pod względem ilości win jest w czym wybierać. Czasami zdarza się nawet, że tak ogromna ilość win na sklepowej półce bardzo utrudnia nam wybranie tego właściwego. A win wciąż przybywa. Obecnie najnowszą pozycją jest Mogen David Strawberry - półsłodkie, różowe, nasycone truskawkami wino z tej zacnej już rodziny Mogenów.

W świecie win słodkich i półsłodkich marka Mogen David jest swoistym drogowskazem. A że oferuje wina białe, czerwone i różowe, spokojne i musujące każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Wśród win słodkich dostępne są dwa wspaniałe trunki:

Mogen David Pomegranate – wyważony smak i harmonia to jego cechy charakterystyczne. Wyczuwalny jest w nim przyjemny aromat maliny i lukrecji.

Mogen David Blackberry – o klasie które decydują takie czynniki jak niezapomniany aromat, uniwersalność komponowania z potrawami oraz solidna głębia smaku przywołująca na myśl letni ogród, w którym zdecydowanie dominuje jeżyna.

Wśród win półsłodkich prym wiedzie czerwony Mogen David Concord. Jego wyjątkowy poziomkowy smak trwale zapisuje się w pamięci i zachęca do ponownych degustacji.

Mogen David Moscato to białe wino półsłodkie występujące w wersji spokojnej, w której prezentuje swą łagodność i urokliwą subtelność oraz musującej. Radosne bąbelki tego wina pokrzepiają oraz poprawiają humor.

Polecamy, zapraszamy!
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj