wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Wyjątkowy świąteczny czas3

Wyjątkowy świąteczny czas

Data dodania: 09-12-2015

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu ludzi magiczny czas, na który zdecydowana większość z nas wyczekuje cały rok. I nie wiążą się z tym wcale pyszne smakołyki spożywane tylko podczas świątecznych dni, czy też piękne dekoracje stwarzające niepowtarzalny nastrój. Magia tych kilku grudniowych dni polega jeszcze, a nawet przede wszystkim na czymś innym – chodzi o nastrój życzliwości, ciepła, który udziela się wszystkim przy suto zastawionym stole, a także o wspólne i niespieszne spędzanie czasu z rodziną. Święta to także radość z otrzymywania, a bardziej chyba jednak z dawania prezentów. W czasie grudniowej gorączki zakupów do naszych koszyków bardzo często wkładane są butelki z różnymi alkoholami, które bywa, że przeznaczane są na upominki dla najbliższych. Czy alkohol jest dobrym pomysłem na prezent?altNa to pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, wszystko bowiem zależy od osoby, która pragniemy obdarować. Z pewnością jest to znakomite rozwiązanie w przypadku kogoś, kto lubi dobre alkohole.


Wino pod choinkęNiektóre osoby są prawdziwymi koneserami win i podarowanie im takiego wyjątkowego na pewno sprawi ogromną radość. A jest w czym wybierać, na rynku dostępnych jest wszak mnóstwo świetnych win. Klucz stanowi tu znajomość preferencji i umiejętność znalezienia w tym gąszczu nazw i etykiet prawdziwych perełki. Nie zawsze bywa to proste, dlatego czasami warto skorzystać z rady specjalistów.


Winami, które na pewno spełnią oczekiwania, a co najważniejsze – nie zawiodą – są doskonałe Rene Barbier Vina Augusta – białe półsłodkie wino hiszpańskie o subtelnym smaku, charakterny Yarden Cabernet Sauvignon prosto z izraelskich Wzgórz Golan, Bouchard Pinot Noir – zawierający w sobie francuski szyk, delikatność i klasę, czy Pinot Grigio Castel Firmian, wlsokie wino o niesamowitej harmonii i pięknym aromacie.


W przypadku osób nie będących wielkimi wielbicielami win nie powinniśmy się jednak obawiać – być może bowiem właśnie od naszego podarunku zacznie gustować w jednym z rodzajów? Warto kupić wówczas butelkę przynajmniej ze średniej półki, możliwie najbardziej uniwersalną, np. półwytrawne Rudolf Muller Riesling Kabinet lub po prostu trunek, który zbliżony będzie do ogólnego gustu. Wiedząc, że osoba obdarowywana lubi wina słodkie zakupmy zatem doskonałą Estrellę lub przepyszną Malagę, w której smaku z całą pewnością można się zakochać.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj