wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Wódka weselna3

Wódka weselna

Data dodania: 18-07-2012 Wódka na wesele


Wódka weselna to wódka, którą w polskiej tradycji kupuje Pan Młody. A że czasy się zmieniają i tradycje też przechodzą transormacje, to w sumie nie jest istotne, kto i co zakupi, ale czy w ogóle na taki zakup Młoda Para się zdecyduje.

Chociaż od paru lat obserwuje się zmiany w preferencjach dotyczących obecności alkoholu na weselnej imprezie, to jednak obecność wódki na tego typu zabawie powinna być zapewniona, choć może już nie w takich ilościach i monopolistycznym zasięgu jak niegdyś.

Bezsprzecznie alkohol na weselu musi być i towarzyszyć gospodarzom oraz gościom od początku do końca przyjęcia.

Na weselu jest zazwyczaj wielu gości i o ich gusta w całej rozciągłości zadbać należy. Obserwacje pokazują, iż rzeczywiście obecnie mało kto raczy się tzw. czysta wódką, ale i o takich gościach zapomniac, ani ich pomijać w planowaniu menu napojów nie należy. Ponad to pamiętać należy, że wódka jest dość wdzięcznym alkohlem do tworzenia wielu wspaniałych pod względem smakowym trunków. Wódka stanowi bowiem bazę do mnóstwa ciekawych drinków i koktajli. Jeśli wiemy, iż nasi goście raczyć się lubią tego typu trunkami to możemy tutaj wykazać się naprawdę ogromna kreatywnością i niezwykłą pomysłowością. Przed nami duże pole do popisu.

Kolorowe drinki można dedykować w rozróżnieniu na panie i panów, kierując się ich zawartością smakową i mocą. Poza tym drinki można nawet dopasować pod względem barwy do wystroju sali weselnej.  Z wódka można robić czary.

Różnorodność propozycji alkoholi na weselu na pewno pozwolą urozmaicić zabawę i dodadzą jej wdzięku oraz lekkiej pikanterii.

Polecamy kategorię: wódka
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj