wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Wino do 30zł3

Wino do 30zł

Data dodania: 11-04-2014 Świat win jest niezwykle fascynujący i bardzo różnorodny. Cechy te sprawiają, że porównać go można do nigdy niekończącej się podróży, w trakcie której ciągle poznaje się nowe smaki i aromaty oraz zdobywa doświadczenia.
Nie warto og­ra­niczać się w niej tyl­ko do jednego kierunku, czyli gatunku wina. Fajnie jest poeksperymentować, wgryźć się w historię tego trunku, poznać regiony w których powstaje oraz całą teorię o sztuce degustacji.


altSpecjaliści z branży powiadają, że barwa, przejrzystość i konsystencja wina to jego szata. A w wielkiej szafie winiarskiej wisi ich całe mnóstwo, warto więc poprzymierzać, powybierać i znaleźć wspaniale perły i perełki, które doskonale ozdobią potrawę, ale też dodadzą elegancji zwykłemu wieczorowi w ciągu tygodnia.
Polacy coraz chętniej otwierają się na światowe trendy i więcej podróżują. Zwiększa się tym samym zainteresowanie kuchniami innych kultur, któremu towarzyszy coraz bogatsza wiedza na temat wina i sposobów jego picia.
Wino jest produktem, który plasuje się w bardzo szerokiej skali cenowej. Niemniej jednak w cenie 25-35 zł możemy już znaleźć trunek, którego degustacja dostarczy nam naprawdę bardzo dużo radości. Nie sztuką jest wszak kupić dobre drogie wino, wyzwaniem jest za to znalezienie wina w dobrej relacji jakości do ceny, a najlepiej takie, które smakuje na zdecydowanie droższe niż faktycznie smakuje.

Do najistotniejszych czynników, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze wina należą m.in.:
• rocznik,
• winnica (działka)
• szczep winorośli,
• zastosowana technologia zbiorów i winifikacji ,
• sposób dojrzewania stosowany przez producenta.
Więcej o winie do 30 zł

Grono miłośników wina wciąż rośnie, a dobre wina w atrakcyjnych cenach jeszcze bardzie je poszerzają.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj