wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Wina owocowe – z sadu do butelki3

Wina owocowe – z sadu do butelki

Data dodania: 22-01-2016
Wina owocowe mają długą i szanowaną historię. Wino śliwkowe – plum było produkowane w Chinach i Japonii już w zamierzchłych czasach i do dziś uznawane jest za jedno z najlepszych. Posiada ono bardzo oryginalny, wyrazisty smak, nieco inny niż nasze polskie wina śliwkowe. A tych na rynku dostępnych jest wiele, ale jednym z najlepszych jest wino śliwkowe marki Potęga Tradycji. Jest on świetnie zbalansowane, wyczuwalna jest w nim wyrazista słodycz, ale co ciekawe, dobrze schłodzone znakomicie orzeźwia.

altA oferta nie kończy się tylko na jednym rodzaju wina!


Firma Vinkon proponuje całą paletę win owocowych, które nie tylko pokolorują nasz świat, ale i wzbogacą go o szereg znakomitych doznań smakowych. Przyświecająca firmie dbałość o jakość surowca oraz szacunek do dawnych receptur znalazła swe odzwierciedlenie w rewelacyjnych winach, wśród których obok wspomnianego już wyżej wina śliwkowego przodują trunki produkowane na bazie czarnej porzeczki, aronii, jarzębiny, gruszki, wiśni, czarnego bzu, truskawki czy dzikiej róży.


Wina te są dobre i tanie, wyróżnia je także wszechstronność zastosowania. Wina doskonale łączą się z jedzeniem, pasują do deserów, przy czy same stanowią wyśmienity podwieczorek. A do tego utrwalają to co w owocach jest najlepsze, smak i aromat, za którym tęsknimy jesienną i zimową porą. Polskie wina owocowe to wina dla każdego i na każdą okazję, są też wspaniałym pretekstem do spotkań towarzyskich, zwłaszcza w trwającym jeszcze karnawale.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj