wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Wina Canti – włoska nastrojowość i poetyka

Wina Canti – włoska nastrojowość i poetyka

Data dodania: 26-04-2016 Świat win Canti to świat bardzo barwny, pełen stylu, tradycji i radości życia. Każda butelka trunku tej marki stara się kultywować wartości cenione i charakterystyczne dla Włoch, a są nimi głębokie zamiłowanie do dobrego jedzenia i wina, poczucie przynależności i namiętność do pięknych rzeczy. Z tego powodu wina Canti starają się być godnym ambasadorem Włoch w świecie, dzięki nim włoski temperament towarzyszy nam przy każdej wyjątkowej okazji.

altSzeroka gama win Canti wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom konsumentów, pragnąc zaspokoić ich gusta, a poprzez korzystną cenę zachęcić do ponownego zakupu. Tym, co przemawia do klientów czyniąc wina Catni popularnymi jest jednak głównie unikalny smak. Uwagę przyciąga także wyrafinowany styl bazujący na eleganckiej butelce i opakowaniu. Tutaj każdy szczegół wielokrotnie i dokładnie badano.


Opracowanie prostej, lecz kojarzącej się z Włochami nazwy było dla właścicieli kluczowe. W wolnym tłumaczeniu słowo canti kojarzone jest z muzyką i przyśpiewkami. W konotacji z winem przywodzi ono na myśl symfonię smaków i emocji, które odnaleźć możemy w każdej butelce tego trunku.


Marka Canti weszła na rynek brytyjski w 2002 roku i stąd wyruszyła na podbój całego świata. Dotąd udało się jej zdobyć twierdzę w ponad 50 krajach. Fenomen win Canti polega na umiejętnym łączeniu doskonałej włoskiej tradycji winiarskich z międzynarodowym popytem oferując doskonałe wina na każdą okazję: intrygujące i świeże biele, różowe świeżości, nasycone czerwienią hity i eleganckie bąbelki. Wina Canti wprowadzają w świat polisensoryczny, pełen zapachów, kolorów, wrażeń, inspiracji oraz emocji. Warto go poznać!
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj