wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Wina bag In box – idealne na lato3

Wina bag In box – idealne na lato

Data dodania: 27-07-2016 Myśląc o winie mamy zazwyczaj w głowie obraz butelki z ciekawą etykietą zamykaną korkiem, której otworzenie wywołuje charakterystyczny dźwięk „pyk”. Lubimy takie wina i do takich win jesteśmy przyzwyczajeni, dlatego też trunki w kartonowych opakowaniach często są ignorowane, uważane za wina gorszej jakości. Nic bardziej mylnego.

altBag in Box to polietylenowy worek wypełniony winem wyposażony w kranik i umieszczony w kartonowym opakowaniu – stąd też nazwa – torba w kartonie. System ten jest nowoczesnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym na przechowywanie wina bez utraty jakości przez wiele tygodni po jego otwarciu.


Ma też wiele innych zalet, a wśród nich wymienić należy fakt, że po schłodzeniu dłużej utrzymuje temperaturę niż butelka. Wino Bag In Box to także idealna podpowiedź na spotkania w szerszym gronie, łatwo je ze sobą zabrać, wygodnie serwować, a co istotne cena takiego wina, które wbrew stereotypowym poglądom jest znakomite, kształtuje się dużo korzystniej.


Sezon letni obfitujący w ciepłą pogodę zachęcającą do spotkań na świeżym powietrzu jest idealny, by wypróbować tego typu wina. Sprawdzą się one świetnie przy każdej okazji – grill, piknik, urodziny, czy imieniny, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaserwować je do przygotowanych dań. Jesteśmy przekonani, że każdy doceni praktyczność tego rozwiązania. Goście sami mogą się obsługiwać nalewając sobie wina, kiedy tylko będą mieli ochotę – nie trzeba zatem biegać między stołami z butelką by uzupełnić kieliszki.


W Polsce wina Bag in Box dostępne są wielu sklepach, w tym w sklepie Euro-wino. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj