wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Wielki człowiek - wielkie wino3

Wielki człowiek - wielkie wino

Data dodania: 10-01-2014

Wszystko zaczęło się 13 lat temu, kiedy to wybitny znawca wina i właściciel kilkudziesięciu winnic Bernard Magrez szukał wyjątkowego i godnego patrona swoich win. Spotkał wówczas Gerarda Depardieu, który tak samo jak Magrez zawładnięty pasją wina od razu znalazł z nim nić porozumienia.Od tego momentu postanowili stworzyć coś razem. Na fundamencie wspólnego zamiłowania powstał fantastyczny duet, który po dziś dzień służy sprawie wina.

Magrez jako biznesmen z wieloletnim doświadczeniem i niewątpliwym sukcesem wnosił do tego duetu bezcenną wiedzę tzw. know-how, Depardieu zaś znane nazwisko gwiazdy wraz z marketingową komunikacją.

Linia win sygnowana nazwiskiem Gerarda Depardieu jest jedną z najlepszych, jakie pojawiły się rynku w ostatnich latach.

Wino Reference jest jednym z przykładów takiego wina. Jest to klasyczne wino wytrawne o klarownym kolorze purpury. Na jego wyjątkowość składa się aromat owoców leśnych, śliwki i czarnej porzeczki, a to wszystko owiane lekką nutą dymu i lukrecji.

W smaku Reference jest niezwykle elegancko zrównoważone, o delikatnie zarysowanej kwasowości, a to wszystko na tle soczystych tanin.
 

Wino Reference


jak na dostojne i eleganckie wino przystało charakteryzuje się przyjemnym akcentem dębu i solidnym wykończeniem.

Reference idealnie komponuje się z wołowiną, wędlinami i półtwardymi serami. Również potrawy z grilla zyskają na smaku w towarzystwie tego wina.

Reference jest dostępny również w wersji Magnum, czyli pojemności 1,5L – a to wszystko po to, by można się było cieszyć wybornym smakiem i aromatem dłużej niż zazwyczaj.

Reference Magnum jest idealny na karnawałowe imprezy, na elegancki i robiący wrażenie prezent oraz do domowej spokojnej konsumpcji.

 
Gerard Depardieu wino

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj