wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Whatever It Takes3

Whatever It Takes

Data dodania: 12-11-2013 Gwiazdorskie wina

Charlize Theron zdecydowanie może uderzyć do głowy. Przy Pierce Brosnanie na pewno miło byłoby podyskutować o najnowszym lub nieco starszym Bondzie. W towarzystwie Georga Clooneya uda się każdy wieczór ze znajomymi, a już w ogóle gdy pojawią się na nim także chłopaki z ColdPay, czy sam David Bowie. Penelope Cruz można z kolei śmiało postawić na stole i… podziwiać – najlepiej wszystkimi zmysłami!


Wyżej wymienione osobowości łączy nie tylko artystyczny świat i scena, niedawno wszyscy wzięli udział w kampanii „Whatever It Takes”, która prowadzona jest przez fundację 21st Century Leaders. Jej celem jest walka z ubóstwem i degradacją środowiska. Każdy z artystów poświęcił swój czas na własnoręczne przygotowanie symboli nadziei XXI wieku, które ozdobiły etykiety znakomitych win, produkowanych przez hiszpańską winnicę Bodegas Vicente Gandia. Dochód z ich sprzedaży wspiera cele charytatywne.

Kilka słów o winnicy

Winnica Bodegas Vicente Gandia, która zaangażowała się w projekt "Whatever It Takes", działa w regionie Valencia i może poszczycić się ponad 128-letnią tradycją. Warty podkreślenia jest fakt, że zajmuje ona jedno z czołowych miejsc w rankingu najlepszych hiszpańskich producentów win . Jej trunki powstają głównie z pięciu najbardziej pożądanych szczepów winiarskiego świata: Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Merlot i Tempranillo, a także z lokalnych odmian, jak Bobal.

Wina w kreacjach od gwiazd

Wina z serii „Whatever It Takes" smakują zdecydowanie tak jak powinny – są aromatyczne, noszą cechy odmian, z których je zrobiono. Czerwone są gładkie, z przyjemnym, miękkim garbnikiem, różowe i białe krągłe, subtelne a przy tym bardzo świeże. Łączą one w sobie naraz kilka korzyści:

- przede wszystkim to świetnej jakości trunek w dobrej cenie,

- kupując jedno z win robimy cos dobrego dla świata,

- wina cieszą przynajmniej trzy zmysły: smaku, węchu i wzroku

- swoimi nazwiskami sygnują je artyści, którzy nadal należą do naszych idoli.

Winna kolekcja "Whatever It Takes" to trunki z misją, doskonałe na prezent dla bliskich czy partnerów biznesowych, spotkanie we dwoje lub gronie przyjaciół. Serdecznie polecamy!
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj