wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Słońce w chilijskim winie zaklęte3

Słońce w chilijskim winie zaklęte

Data dodania: 30-10-2015 Gdy wiatr z szelestem przerzuca po ulicach wyschnięte liście, a my pragniemy słońca, najlepiej sięgnąć po te ukryte w czerwonym winie. Starożytni nadawali temu trunkowi status boskiego. Dziś ze sporą dozą śmiałości możemy powiedzieć, że mięli w tym temacie sporo racji.

altKażde ze wspaniałych win czerwonych na świecie warte jest, aby spróbować choć jeden jego kieliszek. By sięgnąć po łyk aromatycznego Pinot Noir z Nowej Zelandii. By podziwiać krzepkiego Shiraza z australijskich winnic. By zachwycić się mocą i głębią Tannata z Urugwaju, czy argentyńskiego Malbeca. By poczuć miękkość i styl Pinotage ze spalonej słońcem Afryki, dać się zaskoczyć pikantnością Egri Bikaver z Węgier albo dojrzałością win z portugalskiego Douro.


By móc przekonać się, jak doskonałe są wina z Chile. Bo Chile to wyjątkowy region winiarski. Powstają tu przyjemne wina, ze hej, a do tego bardzo ciekawe - łagodne, gładkie o eleganckim bukiecie, zjawiskowym aromacie i ciepłym, głębokim kolorze. W ich towarzystwie bardzo miło upłynie nam jesień.
 

Szczególnie polecamy Państwa uwadze wina Tarapaca, które pochodzą z winnic położonych w Maipo Valley – najbardziej tradycyjnej dolinie winiarskiej w Chile. Unikalny ekosystem, staranny dobór winogron z każdej odmiany sprzyja tutaj uzyskaniu wysokiej jakości, genialnych i wyważonych win.

 

Vina Tarapaca są znane na całym świecie jako jedne z chilijskich win o najznamienitszej historii i tradycji, a szeroka oferta win zorientowana jest na zaspokojenie potrzeb różnych segmentów klientów.

 

Serdecznie polecamy – każde znajdzie tu wino dla siebie.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj