wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Riga Black Balsam – dla zdrowia i smaku3

Riga Black Balsam – dla zdrowia i smaku

Data dodania: 16-08-2016 Alkoholowe nalewki mają w naszym kraju wyjątkowo długą tradycję. Przyrządza się je na różne sposoby i z różnych rodzajów owoców, a czasem nawet ziół. Cieszą się powodzeniem nie tylko ze względu na wspaniały smak, ale również na walory zdrowotne. Nalewki spożywane z umiarem i wykonane z wartościowych roślin, mogą dostarczyć organizmowi wiele cennych składników odżywczych, zachowanych w zakonserwowanych alkoholem sokach owocowych i wyciągach ziołowych.

alt

Dodatkowym ich atutem są właściwości rozgrzewające i wzmacniające. Choć lato w kalendarzu za oknem jakby jesień.. Warto uodpornić swój organizm zażywając profilaktycznie jednej z najbardziej znanych nalewek – Rigi Black Balsam. Nalewka ta owiana jest sławą, której pozazdrościć może nie jeden trunek.. Jej wyjątkowy słodkawo gorzki smak od lat wzbogaca także receptury drinków i koktajli, niektórzy nie wyobrażają sobie także kawy bez dodatku tej niezwyklej nalewki.


Powstaje ona według sekretniej, ściśle strzeżonej receptury. Pąki i kwiaty zbierane są i dodawane nieprzypadkowo, a w określonej kolejności, ich ilości mierzone bardzo precyzyjnie i choć brzmi to nieprawdopodobnie, fazy księżyca są w procesie produkcji również rygorystycznie przestrzegane.


Wiadomo, że na liście składników figurują takie pozycje jak: kwiat lipy, pączki brzozowe, miód, arnika górska, korzeń kozłka lekarskiego, mięta pieprzowa, piołun, kłącze tataraku, jagody, maliny, dziurawiec, żurawina, waleriana, kora dębu, skórka pomarańczowa, imbir, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, i balsam peruwiański. Zioła mieszane są z wódką  i wysokiej jakości wodą, a powstała mikstura przez okres czterech tygodni dojrzewa i nabiera mocy sprawczej w beczkach dębowych. Całość przelewana jest następnie do specjalnych glinianych flakonów, które stanowią sporą część sukcesu balsamu ryskiego. Kamionki te pełnią także funkcję ochronną przed słońcem.


Konsumenci cenią Rigę Black Balsam za wysoką jakość, która od lat się nie zmienia, wyjątkowy smak , wszechstronność zastosowań oraz wspomaganie odporności, która przy zmianach pogody jest często narażona na spadki.
Kto nie próbował, niechaj nie zwleka, legenda ryska jest bowiem w zasięgu ręki.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj