wyszukiwanie zaawansowane
1 » Owocowe wina polskie – najlepsza brać winiarska2

Owocowe wina polskie – najlepsza brać winiarska

Data dodania: 14-07-2017 Cudze chwalicie – swojego nie znacie. W kontekście win polskich takie sformułowanie zaczyna być coraz mniej aktualne, zwłaszcza zaś win owocowych, które robią coraz większą karierę, nie tylko na rodzimych, ale i zagranicznych ziemiach. Słodkie wino śliwkowe marki Potęga Tradycji podbija rynek chiński, a wino z dzikiej róży od tego samego producenta uznanie zdobywa na Wyspach Brytyjskich.

altI choć wina polskie nadal pozostają w sektorze niszowym, nigdy nie było tak dobrze jak teraz. A prognozy są coraz bardziej optymistyczne. Daje to nadzieję, że nienasycenie rynku będzie działało mobilizująco na producentów owocowych win, przez co nadal będą się rozwijać i wzbogacać swą ofertę.


Choć przyznać należy, że oferta jednego z najlepszych polskich producentów win polskich – firmy Vinkon – już i tak jest bardzo bogata. Obdarza ona konsumentów prawdziwymi perełkami, które docenione zostały na wielu konkursach i arenach międzynarodowych. Tutejsza dbałość o jakość surowca oraz szacunek do dawnych receptur sprawia, że wina marki Potega Tradycji są niezwykle smaczne, wśród nich wymienić należy wina powstające na bazie czarnej porzeczki, aronii, śliwki, truskawki czy dzikiej róży. Wina te są dobre i tanie, zawsze i o każdej porze roku smakują wyśmienicie.


Nowością w ofercie konińskiej firmy Vinkon jest niezwykła drewniana skrzyneczka z czterema winami o pojemności 250ml w ulubionych smakach konsumentów, tj. wiśniowym, śliwkowym słodkim, z dzikiej róży oraz z czarnej porzeczki. Skrzynka idealnie sprawdzi się jako upominek, czy to urodzinowy, czy na Dzień Babci/Dziadka, czy na Walentynki – dzięki niej prezent od Państwa będzie zdecydowanie najlepszym.
Serdecznie polecamy!

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj