wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » NOWOŚĆ - Mogen David Brzoskwiniowy

NOWOŚĆ - Mogen David Brzoskwiniowy

Data dodania: 18-08-2017 Do grona trunków „innych niż wszystkie” zdecydowanie zaliczyć można wina Mogen David – ich smak doprowadzony jest do perfekcji, dlatego też konsumenci chętnie je wybierają. Mogen David do gwarancja jakości, która zawsze przekłada się na zadowolenie z zakupu.

altObecnie najnowszą pozycją oprócz Mogen David Strawberry jest Mogen David Peach - półsłodkie, białe, posiadające piękny, intensywny brzoskwiniowy kolor i głęboko owocowy aromat.

W świecie win słodkich i półsłodkich marka Mogen David jest swoistym drogowskazem. A że oferuje wina białe, czerwone i różowe, spokojne i musujące każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Wśród win słodkich dostępne są dwa wspaniałe trunki:

Mogen David Pomegranate – wyważony smak i harmonia to jego cechy charakterystyczne. Wyczuwalny jest w nim przyjemny aromat maliny i lukrecji.

Mogen David Blackberry – o klasie które decydują takie czynniki jak niezapomniany aromat, uniwersalność komponowania z potrawami oraz solidna głębia smaku przywołująca na myśl letni ogród, w którym zdecydowanie dominuje jeżyna.

Wśród win półsłodkich prym wiedzie czerwony Mogen David Concord. Jego wyjątkowy poziomkowy smak trwale zapisuje się w pamięci i zachęca do ponownych degustacji.

Mogen David Moscato to białe wino półsłodkie występujące w wersji spokojnej, w której prezentuje swą łagodność i urokliwą subtelność oraz musującej. Radosne bąbelki tego wina pokrzepiają oraz poprawiają humor.

Godne uwagi są także Mogen David Zinfandel, Mogen David Strawberry oraz Mogen David Moscato spokojne.

Polecamy, zapraszamy!
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj