wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Na dzień kobiet z winem przyjść3

Na dzień kobiet z winem przyjść

Data dodania: 03-03-2017
Każdy, niezależnie od wieku, lubi dostawać prezenty. Okazji, by obdarowywać nimi bliskich nigdy nie brakuje, kalendarz naszpikowany jest bowiem całą serią bardziej lub mniej istotnych dat. A jakże miło jest otrzymać niespodziankę ot tak – bez konkretnego powodu. W przyszłym tygodniu wszystkie Panie obchodzić będą swoje święto. Aby umilić im ten dzień warto zastanowić się nad tym, co im podarować?

altTradycyjnie wybierane są kwiaty oraz czekoladki. Wyjątkowym pomysłem może być wino, które z całą pewnością odebrane zostanie jako ceniony i atrakcyjny gest. Bo dobre wino potrafi zaskoczyć, dostarczyć prawdziwej radości i umocnić dobre samopoczucie wywołane owym zacnym świętem, czy zbliżającą się wiosną.

Wino nie zwiędnie i nie uschnie, nie trzeba go pielęgnować, ani też obawiać się skutków ubocznych jego spożycia. Takim prezentem można rozkoszować się od razu albo poczekać i otworzyć za jakiś czas, kiedy nabierze barwy, smaku, aromatu. Bo czas w przypadku wina działa zazwyczaj na jego korzyść.


Każda pani w dniu swojego święta bardzo będzie rada widząc w kieliszku elegancką purpurę w ulubionym stylu z przebłyskami rubinu kuszącą aksamitnym smakiem i ciekawym aromatem. W tej kategorii polecamy doskonale wina słodkie/półsłodkie Mogen David, misterne oraz tajemnicze wina izraelskie Gamla oraz Yarden, finezyjne i radosne wina gruzińskie, np. Pirosmani, Sachino red, a także wyborne wina mołdawskie jak Kazayak, czy Kagor. Amatorki win białych z pewnością uraczą się smakiem wina Rene Barbier, Choya Silver, Secolo Pinot Grigio oraz Element Late Harvest.


Serdecznie polecamy.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj