wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Mogen David Zinfandel – pozytywny kolor wina

Mogen David Zinfandel – pozytywny kolor wina

Data dodania: 08-07-2016 Historia win różowych jest tak długa jak cała historia winiarstwa. Wina różowe wybornie smakują zwłaszcza latem, kiedy doskwierający upał wzmaga uczucie pragnienia. A nic go tak nie gasi jak wino białe i różowe właśnie. Delikatne, połączone z wodą sodową gwarantują orzeźwienie w trybie natychmiastowym.

altWina różowe powstają jak wina czerwone, z tym że ograniczony w tym procesie jest kontakt soku i skórek (zawarte w skórce garbniki odpowiedzialne są za kolor wina). Trwa on kilka godzin celem zabarwienia soku, następie skórki są odfiltrowane i zaczyna się proces fermentacji.
Wina Mogen David gwarantem dobrej zabawy


Różowy Mogen David Zinfandel to wino, które ma służyć przede wszystkim zabawie i szybkiemu zaspokajaniu potrzeb konsumentów. To wino, które nie służy kontemplacji, przy jego lampce nie będziemy zapewne snuli dywagacji o przyszłości świata, ale w jego towarzystwie doskonale spędzimy czas. Dodatkową jego zaletą jest to, że świetnie pasuje do jedzenia. Jakiego? W zasadzie z każdą potrawą, która przychodzi na myśl w gorące dni.


Warto tutaj nadmienić, że dobra zabawa gwarantowana jest przy każdym winie Mogen David. Mimo, iż różnią się między sobą i prezentują zupełnie inne stylistyki, każde bez wyjątku wprowadza w dobry nastrój oraz wyostrza apetyt. Obok optymistycznego różowego Zinfandela dostępne są wersje czerwone: słodkie Pomegranate oraz Blackberry i półsłodki Concord, a także biały dostojny, półsłodki Mogen David Moscato w stylu spokojnym i musującym.


Wina Mogen David mogą być wspaniałym wprowadzeniem na spotkaniu towarzyskim, uraczą smakiem, ucieszą barwą i ugaszą pragnienie. Zwłaszcza, gdy odpowiednio je wcześniej schłodzimy.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj