wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Mogen David - wina wyjatkowe

Mogen David - wina wyjatkowe

Data dodania: 09-08-2018
Wino jest smaczne, można je sączyć, smakować, można analizować każdy jego łyk, a następnie zachwycać się tym, co udało się nam rozpoznać. Wino, to wcale nie jest kwestia mody, wino, to także nie kolejna możliwość, by popisać się swoją wiedzą. Wino to rytuał, przeogromna kopalnia bogactwa, które warto poznawać. Są takie wina, które doskonale smakują w letnim upale – np. białe lekkie semillon, inne, np. grzańce świetne są na jesienną chandrę. Ale istnieją też takie wina, które są rewelacyjne przez cały rok. I do takich bez wątpienia należy wino Mogen David, które skutecznie poprawi humor, potowarzyszy w samotny wieczór, uświetni towarzyskie spotkanie oraz będzie idealnym tłem dla babskich pogaduch. 


Mogen David jest wielokolorowym i jakże znakomitym źródłem radości oraz węglowodanów. Jego butelka nie urzeka wizualnie, jednak jej zawartość, w zależności od rodzaju wina skrywa prawdziwe szaleństwo smakowe, któremu zdecydowanie warto ulec! I wcale nie trzeba czekać z tym do weekendu J


Linia win Mogen David powstaje we wschodniej części Stanów Zjednoczonych, dokładnie nad słodkowodnym jeziorem Erie. Tym, co wyróżnia je na tle innych win jest mocne uderzenie  owoców, wyjątkowy aromat i delikatny, fascynujący smak, który wodzi na pokuszenie. A jak mawiał Oscar Wilde, jedynym sposobem na radzenie sobie z pokusami jest uleganie im. Nie bójmy się zatem ulec i tej!


Wina Mogen David są to trunki „sympatyczne i bardzo smaczne”. Można by powiedzieć, że tak przyziemny przymiotnik jak “smaczny” nie powinien być stosowany do opisu wina, ale w tym przypadku pasuje on świetnie. Czerwona seria Mogen David to wina półsłodkie (Mogen David Concord) i słodkie (Mogen David  Blackberry i Pomegranate). W ofercie dostępne są również wina różowe - Zinfandel, Peach i Strawberry oraz białe - Moscato spokojne i musujące. W smaku i zapachu win Mogen David prawie w ogóle nie wyczuwa się alkoholu, co bardzo często skutkuje wśród konsumentem stwierdzeniem, że są to „wina inne niż wszystkie”. 


Czy faktycznie? Myślę, że warto przekonać się samemu. Możliwość taka stwarza internetowy sklep Euro-wino.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj