wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Mogen David – gwarancja doskonałego smaku

Mogen David – gwarancja doskonałego smaku

Data dodania: 16-05-2014 O tym, że wino to wyjątkowy napój wie każdy, kto korzysta z jego dobrodziejstw. Trunek ten pijemy dla towarzystwa, ale także by zapomnieć o troskach. Sięgamy po nie dla uczczenia ważnych momentów w życiu oraz gdy chcemy po prostu miło spędzić czas – wino jest z nami zdecydowanie na dobre i na złe.

Można powiedzieć, że wzrost konsumpcji wina jest wprost proporcjonalny do wzrostu ilości jego odmian i rodzajów na rynku. Producenci dokładają wszelkich starań, by amator tego szlachetnego napoju miał w czym wybierać. Czasami zdarza się nawet, że tak mnoga ilość możliwości powoduje swego rodzaju paraliż decyzyjny, trudno jest bowiem zdecydować się na zakup stojąc przy półce długiej i wysokiej, po brzegi zapełnionej butelkami. Jakie wino zatem wybrać? Oczywiście – najlepsze!

altMogen David – słodkie wina absolutne

Decyzja zakupowa uwarunkowana jest przede wszystkim indywidualnymi upodobaniami i gustami, jedni wszak preferują wina wytrawne, a inni z kolei akceptują wyłącznie słodkie.

Mogen David Pomegranate, choć jest winem słodkim, to nie razi zbyt mocną i przesadzoną słodyczą. W przeciwieństwie do wielu win deserowych nie jest ono zbyt ciężkie. Wyważony smak i harmonia to cechy charakterystyczne Mogen David Pomegranate. Wśród nich wymienić należy także przyjemny aromat owoców takich jak malina i lukrecja. Przez konsumentów trunek ten odbierany jest jako bogaty, przyjemnie owocowy ze słodkim zakończeniem.

Amatorom win słodkich z pewnością przypadnie też do gustu Mogen David Blackberry. O jego popularności, ale też klasie decydują takie czynniki jak niezapomniany aromat, uniwersalność komponowania z potrawami oraz solidna głębia smaku przywołująca na myśl dziki ogród, w którym zdecydowanie dominuje jeżyna.


Mogen David – czar win półsłodkich

Ceniących wina półsłodkie z pewnością zadowoli Mogen David Concord – jest on wszak jedną z najjaśniejszych gwiazd na winnym firmamencie. Doskonały poziomkowy smak trwale zapisuje się w pamięci i zdecydowanie zachęca do ponownych degustacji, które szybko wprowadzą każdego w miły nastrój i dostarczą prawdziwych przyjemności.

Białym półsłodkim i na dodatek musującym rodzynkiem w rodzinie tych niezwykłych amerykańskich win jest Mogen David Moscato. Jego subtelne bąbelki przyjemnie orzeźwiają oraz poprawiają humor, aromat nasuwa skojarzenia z latem i takimi owocami jak brzoskwinie, czy morele. Wino to z pewnością skradnie nie jedno serce. 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj