wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Mogen David – czar win słodkich i półsłodkich na karnawał3

Mogen David – czar win słodkich i półsłodkich na karnawał

Data dodania: 05-01-2016 Można powiedzieć, że największym wygranym przemian, jakie dokonują się na polskim stole jest wino. Rynek tego trunku rozwija się bardzo dynamicznie, a my coraz chętniej otwieramy się na nowe doznania smakowe, których wino bez wątpienia jest gwarantem. Poznanie winiarskiego świata ułatwiają profesjonalne sklepy winiarskie, które oferują szeroki wybór produktów oraz fachową radę w zakupieniu tego najwłaściwszego.

altWino bardzo często spożywane jest do jedzenia, jednak najpopularniejszą formą konsumpcji jest spożywanie wina poza posiłkami, jako samodzielny napój. W pełni można wówczas doświadczyć degustowanego trunku. A i ono w solowej postaci wiele zaoferuje. I zachwyci dobrym przykładem są wina z serii Mogen David.


Mogen David Pomegranate, choć jest winem słodkim, to nie razi zbyt mocną i przesadzoną słodyczą, posiada wyważony smak i harmonię. Posiada ono bogaty aromat owoców takich jak malina i lukrecja. Amatorom win słodkich z pewnością przypadnie też do gustu Mogen David Blackberry o solidnej głębi smaku przywołującej na myśl dziki ogród, w którym zdecydowanie dominuje jeżyna.


Ceniących wina półsłodkie z pewnością zadowoli Mogen David Concord. Doskonały poziomkowy smak trwale zapisuje się w pamięci i zdecydowanie zachęca do ponownych degustacji, które szybko wprowadzą każdego w miły nastrój i dostarczą prawdziwych przyjemności.
Białym półsłodkim musującym kandydatem na karnawał jest Mogen David Moscato. Jego subtelne bąbelki przyjemnie orzeźwiają oraz poprawiają humor, aromat nasuwa skojarzenia z latem i takimi owocami jak brzoskwinie, czy morele. Mogen David Moscato występuje też w wersji spokojnej, która choć uboższa w bąbelki tak naprawdę niczego nie traci. Wino jest lekkie i aromatyczne.

A w różowe szaleństwo porwie z kolei Mogen David Zinfandel. Każdy, kto się z niego na chwilę wyrwie zapragnie ponownie weń wskoczyć.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj