wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Marques de Fuertigo – lekko, smacznie i przymnie3

Marques de Fuertigo – lekko, smacznie i przymnie

Data dodania: 28-07-2017 Wino sprawia, ze wszystko jest lepsze – przyjemniej czyta się książkę z lampką wina, z winem milej upływa czas w towarzystwie, a przede wszystkim zaś lepiej smakuje jedzenie. Można nawet powiedzieć, że wino i jedzenie to duet, który powinien stać się małżeństwem.
Jeśli podajemy wino przy posiłku, należy dostosować je do podawanych potraw. Na eleganckich przyjęciach przed rozpoczęciem posiłku podaje się aperitif, następnie do każdego dania serwowany jest inny gatunek wina, poczynając od win wytrawnych poprzez półwytrawne i półsłodkie aż do słodkich.


alt

Dobranie dobrego wina do potrawy jest dość trudne, jednak znając ogólnie przyjęte zasady można stworzyć takie kompozycje, które smakować będą niczym boska ambrozja.


Choć aura być może na to nie wskazuje nadal mamy lato, a w lecie kuchnia opiera się zazwyczaj na posiłkach lekkich. A do takich najlepiej podawać też lekkie wina. Proste posiłki dobrze współgrają z winami o bogatej gamie smakowej. Do takich zdecydowanie zaliczyć można hiszpańskie wina Margues de Furtigo, które są zarówno lekkie, jak i bogate.

Wina tej marki dostępne są w kilku wersjach:

Wino Marques de Fuertigo o czerwonej szacie można kupić półwytrawne i wytrawne. Są to wina eleganckie, pasujące do większości potraw.

Wino Marques de Fuertigo w białej poświacie również dostępne jest w profilu półwytrawnym i wytrawnym. Te lekkie, świeże wina świetnie sprawdzają się jako aperitif. Doskonale gaszą też pragnienie, oczywiście, jeśli temperatury takowe wzmagają.

Wino Marques de Fuertigo w sukni różowej cieszy tylko smakiem półwytrawnym. Kusi dojrzałą truskawką i maliną. Do przekąsek, makaronów i białego mięsa jest niezastąpione.Serdecznie polecamy hiszpańskie wina Marques de Fuertigo – to przyjemność konsumpcji i gwarancja udanego łączenia z potrawami przy bardzo korzystnej cenie.
 
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj