wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Letnie leniuchowanie przy winie3

Letnie leniuchowanie przy winie

Data dodania: 07-07-2015 Najlepszym sposobem na letnie upały są zimne napoje z owocami. W domowym zaciszu możemy wykonać np. wyśmienitą sangrię hiszpańską z sezonowymi , świeżymi owocami wedle własnej interpretacji wykorzystując każdy kolor wina – biały, czerwony i różowy. Ten popularny iberyjski trunek serwowany z lodem doskonale odświeża, pięknie się prezentuje, wybornie smakuje, a do tego jest banalnie prosty w przygotowaniu. Jest wprost idealny do powolnego sączenia w ogródku w letnie popołudnie. By skuteczniej ugasić pragnienie proponujemy wykorzystać do jej przygotowania wina półwytrawne.

alt
Dla spragnionych klasycznych rozwiązań polecamy nowości, które pojawiły się niedawno w sklepie Euro-wino, a wśród nich rewelacyjną białą Zmorę. Jej czerwona wersja spotkała się wśród polskich konsumentów z gromkim przyjęciem, czy biała będzie równie popularna? Jej smak, aromat oraz wysoka jakość dobrze rokują i sprawić mogą, że Zmora White stanie się jednym z najchętniej kupowanych białych półsłodkich win koszernych. Amatorzy owocowych smaków również będą zadowoleni, a spełnienie znajdą w nalewkach Sama Natura powstałych na bazie owoców pigwy i jagody.


Wina tej marki o smaku wiśniowym i porzeczkowym już od jakiegoś czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. Godne polecenia są także wina chorwackie, będące owocem pracy pod przewodnictwem najlepszych winemakerów.

 

Wino to przecież nie tylko napój alkoholowy. Wino to spotkania z ludźmi, to chwile, które utrwalą się w pamięci. I mnóstwo innych momentów, w których wino czasem jest na drugim planie, ale które bez wina by nie zaistniały. Lato sprzyja takim wydarzeniom, dlatego cieszmy się nimi, ile tylko możemy. Trwają przecież tak krótko.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj