wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Lato w kieliszku

Lato w kieliszku

Data dodania: 30-08-2019
Owoce sezonowe mają nie tylko doskonały smak, którego nie jesteśmy w stanie odtworzyć w innych porach roku, ale również zawierają mnóstwo witamin i składników mineralnych. Są jednocześnie dość niskokaloryczne. Każdy sezonowy owoc dostarcza odmiennych wrażeń sensorycznych, a jednocześnie ma inne, pozytywne składniki. Owoce leśne są szczególnie bogate w witaminę C, zawierają też karotenoidy i witaminy z grupy B. Wyróżnia je też stosunkowo duża zawartość wapnia, żelaza, miedzi i oczywiście błonnika. Truskawki, maliny i jagody to także sezonowe bomby witaminowe. Czarna porzeczka pomaga w odchudzaniu, a poziomka odtruwa organizm. Lato to doskonały czas, by włączyć je do swojej diety i korzystać z ich dobroczynnego wpływu na nasz organizm.


altWiększość owoców można  co prawda kupić przez cały rok w formie mrożonej, ich smak jest jednak zupełnie inny niż tych zerwanych prosto z krzaczka, czy drzewka. Innym sposobem na zachowanie i utrwalenie nieco ich smaku są przetwory, nalewki oraz wino. Wino, które w niczym nie przypomina już marnych trunków z zamierzchłych czasów dawnego ustroju. Współczesne wina owocowe mają klasę i smak, który zdecydowanie zachęca do ponownych konsumpcji J

Konińska firma Vinkon obdarza konsumentów prawdziwymi perełkami, które docenione zostały już na wielu konkursach. Tutejsza dbałość o jakość surowca oraz szacunek do dawnych receptur swe odzwierciedlenie znalazła w naprawdę smacznych winach, wśród których przodują trunki produkowane na bazie czarnej porzeczki, aronii, śliwki, truskawki czy dzikiej róży. Wina te są dobre i tanie, doskonale smakują o każdej porze roku i rewelacyjnie oddają aromat owoców, na bazie których powstają.


Polskie wina owocowe to wina dla każdego i na każdą okazję, podkreślają smaki lekkich potraw i deserów z sezonowymi owocami są też wspaniałym pretekstem do spotkań towarzyskich.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj