wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Kazayak – wino na co dzień

Kazayak – wino na co dzień

Data dodania: 20-09-2016
Można powiedzieć, że winnica to miejsce, w którym dzieje się prawdziwa magia. Winiarz podejmuje w niej niesamowitą pracę – od produkcji, magazynowania i degustacji do stworzenia jak najbardziej komfortowych warunków dla wypoczynku tych wszystkich, którzy wino kochają tak bardzo, jak on sam. Winnice oczywiście różnią się między sobą wielkością i stylem produkcji. Niektóre z nich są firmami rodzinnymi, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie – od lat nadal utrzymywany jest tutaj styl winiarski wielkich protoplastów.

alt


Inne winnice mają mniej lat i należą do nieco bardziej nowoczesnej części świata winiarskiego. Każda z nich posiada też własne wewnętrzne liczne zasady i przepisy, które różnią się w zależności od kraju i regionu. W bazie sklepu Euro-wino znajduje się mnóstwo winnic, a tym samym jeszcze więcej win wartych skosztowania.


Warto przetestować zarówno wina popularne, które mają wiele pozytywnych komentarzy i plasują się na wysokich miejscach w ogólnym rankingu jak i te mniej, by odkryć być może coś, czego nie odkryto jeszcze wcześniej. Polecamy legendarne Chateauneuf du Pape Les Sinards - Perrin A.O.C, czy doskonałe wina od Francisa Forda Coppoli.


Ale na uwagę zasługują także wina może i mniej znane o uboższej historii, ale dostarczające wiele radości podczas konsumpcji. Do takich bez wątpienia należą mołdawskie wina Kazayak, dostępne w różnych odsłonach smakowych – półsłodkiej, półwytrawnej i wytrawnej, powstałe na bazie różnych szczepów. Wina te idealnie wpisują się w codzienne menu, ale także znakomicie odnajdują przy nieco bardziej odświętnej okazji.

Polecamy serdecznie.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj