wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Jesienne nowości w sklepie Euro-wino

Jesienne nowości w sklepie Euro-wino

Data dodania: 19-09-2014 Tysiące smaków oraz miliony amatorów – tak oto w dużym skrócie przedstawia się współczesny winiarski świat, który porównać można do orkiestry. Wino doskonale wykonuje w niej solówki, ale genialnie łączy się także w niezapomniane duety z jedzeniem – wydobywa i uszlachetnia smak wielu potraw – białych i czerwonych mięs, ryb, owoców morza, serów i słodkości tworząc tym samym niezwykłą symfonię stanowiącą rozkoszne wyzwanie dla zmysłów.

altLecz wino to nie tylko towarzysz uroczystych kolacji i uwielbiany na całym świecie trunek, to także ważna i bardzo żywa część kultury, która wpływa na życie codzienne i sztukę już od starożytności.

Wino jest znane i dostępne na całym świecie, dlatego nie powinna dziwić jego rosnąca częstotliwość konsumpcji. Tym bardziej, ze na rynku nieustannie pojawia się szereg nowości czekających tylko na „swój czas”. Oferta naszego sklepu również permanentnie zostaje wzbogacana. W tym miesiącu szeregi euro-winowych półek zasiliły nowe pozycje z takich krajów i regionów jak Mołdawia, Włochy oraz słoneczna Kalifornia. Każdy z tych trunków warty jest zdegustowania, każdy też jest wyrazem elegancji i dobrego smaku i niewątpliwie pomoże podkreślić wyjątkowy charakter jesiennego wieczoru, czy sytuacji. Wina te dedykowane są zarówno osobom z tradycyjnym nastawieniem, jak i tych lubiących nowe doznania. Na szczególną uwagę zasługują wina Terlan z Górnej Adygi z Południowego Tyrolu we Włoszech. Zapisana została w nich specyfika klimatu i gleby, na której uprawiane są winogrona stanowiące bazę do produkcji tych wyjątkowych trunków.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj