wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wino - informacje » Izraelskie wina koszerne

Izraelskie wina koszerne

Data dodania: 31-08-2018
Wraz z rewolucją, jaka nastąpiła w latach 80 ubiegłego stulecia w winiarstwie izraelskim  zwiększyło się zapotrzebowanie na jakościowe wina wytrawne. I już niemal od początku wiedziano, że kraj ten zdecydowanie sprosta wymaganiom, które jemu postawiono. Grupa młodych, izraelskich winiarzy zasadziła krzewy sprowadzone z Kalifornii, a jedna z wiodących dziś winiarni izraelskich Golan Heights Winery wypuściła na rynek swoje pierwsze wina.


Można powiedzieć że wina od Golan Heights Winery od samego początku odnosiły sukcesy i w zasadzie nie tylko Izraelu. Mają one także na koncie mnóstwo nagród oraz zaszczytnych tytułów zdobytych na prestiżowych międzynarodowych konkursach. Nie jest to żaden fenomen, to efekt ciężkiej pracy, ale też wspaniałego terror, które oferuje bazaltową powulkaniczną glebę, właściwe ukształtowany teren i chłodny klimat, panujący na dużych wysokościach. Tutejsi winiarze posiadają ogromną wiedzę, a dodatkowo wspierani są przez supernowoczesną technologię, począwszy od satelitarnego monitoringu winnic po sterowany komputerowo system kropelkowego nawadniania krzewów


Od założenia w 1983 roku, winiarnia Golan Heights Winery wypuściła na rynek dwie wiodące marki – Yarden i Gamla. Dzisiaj jest uznawana za jedną z najważniejszych firm winiarskich w Izraelu pod względem jakości, innowacji technologicznych .


Yarden to jakościowo najbardziej wyrafinowana marka win z Golan Heights Winery. Do ich produkcji wykorzystuje się winogrona wytwarzane z najlepszych winorośli zebrane w najlepszych winnicach. Znakiem marki jest starożytna lampka oliwna. Obrazuje ona ścisły związek winiarni z tradycją sięgającą tysiące lat w przeszłość. Doskonałym, wielokrotnie nagrodzonym winem jest Yarden Cabernet Sauvignon – aromatyczne, dojrzałe, bogate i skoncentrowane z nutami palonego dębu i akcentami przypraw – po prostu niezwykłe, jak miejsce, w którym powstaje.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą win Yarden dostępnych w sklepie Euro-wino.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wino - informacje
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepuZrezygnuj
Zamówienia realizujemy w terminie od 2 do 5 dni roboczych.
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.
Zapraszamy serdecznie