wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Idelane wino do steka – The Original Steak Wine

Idelane wino do steka – The Original Steak Wine

Data dodania: 23-09-2016
Słoneczna Argentyna to nie tylko symbol gorącej pogody, ale również państwo, z którego wywodzi się wiele osobistości. Najlepsi aktorzy, najznakomitsi piłkarze, czy sam Papież urodzili się właśnie tu – w Argentynie. Kraj ten posiada też wiele osobliwych cech, które wyróżniają go na tle innych. Jedne z badań wykazały na przykład niedawno, że przeciętny człowiek mieszkający w Argentynie spędza 20 godzin tygodniowo słuchając radia


alt

W porównaniu do innych krajów na świecie Argentyńczycy poświęcają na to zdecydowanie najwięcej czasu.
W kwestiach kulinarnych Argentyna słynie ze znakomitych steków. Nie powinno zatem dziwić, że to właśnie tutaj, w jednej z rodzinnych argentyńskich bodeg, znajdujących się w samym sercu słynnego regionu winiarskiego Mendoza, narodziło się wino, które szczególnie dedykowane jest do tego rodzaju potrawy.


The Original Steak Wine to trunek powstały na bazie uprawianego w tym kraju z pasją szczepu Malbec. Pełne jest głębokiego i silnego aromatu jagód, śliwek z nutą tytoniu oraz soczystości, jakiej próżno szukać w innych winach.


Ponad to The Original Steak Wine wyróżnia intensywny, a jednocześnie elegancki harmonijny bukiet, wino to posiada zrównoważoną kwasowość, która sprawia, że doskonale pasuje ono do steków i pikantnych potraw z grilla.


Zintegrowana struktura tanin w The Original Steak Wine znakomicie podkreśli także smak pieczeni wołowej. Na uwagę zasługuje także niebanalna, przykuwająca wzrok etykieta.


Sezon na ogrodowego grilla powoli się kończy, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zakupić butelkę  i odpalić domowego grilla elektrycznego.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj