wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Grzaniec – gdy na dworze hula wiatr3

Grzaniec – gdy na dworze hula wiatr

Data dodania: 10-01-2018
Grzaniec to szczególny rodzaj wina, który jednoczy wszystkich bez względu na upodobania. czy gusty smakowe. Jego konsumpcja niesie za sobą wiele korzyści, zarówno dla ciała, jak i ducha. Grzaniec przyjemnie rozgrzewa, swym bogatym smakiem, a także aromatem koi i dopieszcza zmysły, wzmacnia odporność i genialnie smakuje.


Grzańce oszałamiające wzięcie mają na jarmarkach zaczynających się w okolicy Adwentu w wielu miastach Europy. Kolorowe stragany, zapach korzennych wypieków, choinki przyprószone śniegiem, migające światełka, oryginalne ozdoby świąteczne i pyszne rozgrzewające trunki w każdym wzmagają poczucie przedświątecznej magii. Ale po świętach dzięki grzańcom również można ją poczuć J Jego smak z pewnością uświetni dzień spędzony na narciarskim stoku, a wieczór w domowym zaciszu uczyni szczególnie nastrojowym.


Na sklepowych półkach dostępnych jest wiele rodzajów win rozgrzewających, odpowiednio przyprawionych, wymagających jedynie podgrzania. (Pamiętajmy, że pod żadnym pozorem nie powinno się ich gotować - jest to bardzo ważne, ponieważ podczas wrzenia następuje proces utraty m.in. unikalnego aromatu wina.) Określa je ciemnoczerwona barwa oraz silny, pełny, korzenny smak, którego bogaty bukiet zdominowany jest przez nuty cynamonu, kardamonu, goździków, imbiru oraz owoców cytrusowych.


Korzystając z gotowych propozycji serdecznie polecamy Państwu takie trunki jak Grzane Starotoruńskie, posiadające lekko piernikowy smak będący efektem dodatku korzeni, śliwki, cynamonu i goździków, Grzane Mnicha (w wersji litrowej, lirowej z kubeczkami oraz trzy-litrowej w bag in boxie), Grzane Zbójeckie o różnych profilach smakowych – korzennym, rumowym i malinowym. Na uwagę zasługują także grzańce marki Potęga Tradycji nawiązujące do słowiańskich tradycji o smaku aroniowym i jabłecznika (dostępne w litrowych butelkach i pięcio-litrowych petach).


Wszystkie te wina znajdziecie Państwo w ofercie win grzanych sklepu Euro-wino – polecamy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj