wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Grecja i wino – tandem idealny3

Grecja i wino – tandem idealny

Data dodania: 03-02-2015

Europa Południowo Wschodnia jest kolebką winiarstwa. Historycy uważają, że pierwsze wina produkowane były w Azji Mniejszej ponad 6000 lat temu. Korzystając z tej tradycji współcześni winiarze wytwarzają tutaj bardzo fascynujące trunki..

Zaraz po kawie ulubionym napojem Greków jest wino. Ten słoneczny kraj może poszczycić się doskonałej jakości czerwonymi winami słodkimi i wytrawnymi, a także lekkimi winami białymi i różowymi. Znajdziemy tu naprawdę wiele oryginalnych i zaskakujących trunków powstałych na bazie odmian własnych i antycznych, uprawianych z szacunkiem dla człowieka i środowiska naturalnego.altPaństwa szczególnej uwadze pragniemy polecić w tym tygodniu doskonałe, nowe wina z Grecji Mostra, które właśnie pojawiły się w ofercie sklepu Euro-wino.
 

Mostra – nowa kultura wina
 

Wina Mostra dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – czerwonym, różowym oraz białym i stanowią swoisty hołd złożony tradycyjnym wartościom, które interpretowane są przez współczesną technologię. Z powodzeniem można powiedzieć, że wina te należą do tej grupy win, które doskonale smakują nie tylko w Grecji.
 

Proces winifikacji tych trunków przebiega powoli i w kontrolowanych warunkach, a następnie ich bogaty aromat oraz smak zamykany jest w oryginalnej butelce-karafce z podwójnym zamknięciem, które nie tylko chroni produkt przed utratą walorów smakowych, lecz także czyni otwieranie i zamykanie butelki łatwiejszym niż kiedykolwiek. Karafka ta jest bardzo praktyczna i może nam wszędzie towarzyszyć – na spotkanie ze znajomymi, piknik na polanie, czy imprezę ogrodową – wszędzie doskonale zda ona egzamin.
 

A wina? Zdecydowanie są one godne one godne stołów Olimpu.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


 


 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj