wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Estrella – rozkosz dla zmysłów

Estrella – rozkosz dla zmysłów

Data dodania: 01-09-2015 Smakowanie nie jest trudne – każdy zna podstawowe smaki i zapachy obecne w winach. Nasze kubki smakowe działają od momentu narodzin i przez cały czas napotykają na smaki o różnej intensywności, które następnie bardziej lub mniej wyraźnie zapamiętujemy. Aby wydobyć z niej wszystkie zgromadzone na ich temat informacje potrzeba cierpliwości i nie lada wprawy. Praktyka czyni jednak mistrza, a wiąże się to z ciągłym próbowaniem, próbowaniem i jeszcze raz próbowaniem! Oczywiście w sposób umiarkowany i zgodny ze zdrowym rozsądkiem.

altPijaństwo nie wyostrzy bowiem zmysłów. Poza tym, jeśli ulegnie się złej mocy wina umkną nam także delikatne, subtelne i jakże cenne dla wina niuanse.
 

Wraz z nabywaniem nowych wrażeń smakowych łatwo zrozumieć i nauczyć się określać różnice. Wino nie jest aż tak skomplikowane, swoje zróżnicowanie ukazuje jednak w wielu odcieniach. Żaden inny napój nie zawiera w sobie tak złożonej kombinacji smaków i elementów. Nie wszystkie składniki wina mogą być od razu odkryte i smakowane, niektóre są nieuchwytne i aby je rozpoznać potrzebne są czas i praktyka.
 

Wino może być naprawdę ekscytującą przygodą, zwłaszcza, gdy jego odbiór rozpoczniemy od strony zmysłowej. Podążając tą droga doświadczymy nie lada przyjemności.
 

W tym tygodniu proponujemy Państwu zabawę ze słodkim smakiem ukrytym w winach Estrella, dostępnych na polskim rynku w trzech kolorach – białym, różowym i czerwonym. Słodycz, owocowość oraz ich niepowtarzalny hiszpański charakter czynią te trunki niezwykle chętnie kupowanymi przez Klientów. Cenione są za wielowymiarowy smak oraz głębię aromatu, w której zatracić można się zaraz po zwolnieniu nakrętki.
 

Serdecznie polecamy!


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj