wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Estrella - nie tylko dla Gwiazd

Estrella - nie tylko dla Gwiazd

Data dodania: 12-07-2016

W Polsce wina cieszą się coraz większym szacunkiem. Rodacy zaczynają doceniać ich rolę w pobudzaniu apetytu, podnoszeniu smaku serwowanych do niego potraw, ale zauważają także, jak dużą przyjemnością jest samo sączenie tego szlachetnego trunku. Liczba gatunków win już teraz jest ogromna, a wciąż powstają nowe. Wielka różnorodność szczepów pozwala na uzyskiwanie rozmaitych smaków, doskonalenie ich i niuansowanie dzięki możliwościom komponowania.alt

Hiszpania posiada ogromną tradycję w uprawie winorośli i produkcji wina, do wyboru są wina czerwone, białe oraz wina różowe o bardzo zróżnicowanym profilu smakowym. Każdy wielbiciel wina znajdzie w Hiszpanii coś dla siebie – zarówno wykwintny degustator, jak i osoba nie znająca się kompletnie na winach, ale mająca ochotę spróbować czegoś bardzo dobrego.


A w tym tygodniu szczególnie polecamy hiszpański świat win słodkich z niezastąpioną Estrellą na czele.


Hiszpania jest krajem o bardzo zacnej historii dotyczącej win słodkich – Malaga towarzyszyła ostatnim chwilom Króla Słońce, a aromatyczne Sherry wychwalane było przez Szekspira oraz Karola Dickensa. Obok tych wyjątkowych specjałów śmiało może stanąć naturalnie słodka i wielokrotnie nagrodzona Estrella.


Każdy rodzaj Estrelli, choć inny w smaku i kolorze łączą trzy wspólne cechy : świeżość, przyjemna owocowość oraz lekkość picia, która czyni je winami niemęczącymi. Serdecznie polecamy Estrellę de Murviedro Vino Dulce Moscatel , Estrellę de Murviedro Vino Dulce Rosado oraz Estrellę de Murviedro Frizzante.


Są to wina wielowymiarowe, o dobrej relacji jakości do ceny. Z pewnością osłodzą nie jeden ciężki dzień.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj