wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Estrella – gwiazda słońcem ogrzana3

Estrella – gwiazda słońcem ogrzana

Data dodania: 19-02-2015 Serdecznie zapraszamy na weekendową podróż z winami hiszpańskimi i zanurzenia się w ich fascynujący świat, w którym rządzi smak i zapach. Dzięki nim bez wychodzenia z domu wpuścimy doń aromat i słodycz egzotycznych owoców, rozgrzanej ziemi, dębowych beczek, a także nutę tradycji i historii.

W pierwszej kolejności polecamy sprawdzone wina słodkie Estrella, które mogą komponować się z wieloma dodatkami i tworzyć bardzo ciekawe formy degustacyjne. Dzięki swej wysokiej jakości, delikatnemu smakowi i przyjemnemu aromatowi wina te zyskały miłośników we wszystkich zakątkach świata

altWina te docenione zostały zarówno przez konsumentów jak i profesjonalistów, którzy chętnie nagrodzili białe i różowe wino tej linii.

Estrella de Murviedro Vino Dulce Moscatel produkowana jest w 100% ze specyficznego dla Hiszpanii szczepu Moscatel Aleksandryjski. Złocista barwa o zielonkawym poblasku oraz charakterystyczny aromat skórki pomarańczowej, rodzynek i lychee to podstawowe cechy tego słodkiego, zrównoważonego wina.

Estrella de Murviedro Vino Dulce Tinto – wino ciemno-rubinowe, czyste, wyprodukowane z dwóch szczepów: Moscatel Aleksandryjski i Bobal, który jest lokalnym czerwonym szczepem Walencji. Wino to doskonale pasuje na aperitif oraz jako towarzysz deserów.

Estrella de Murviedro Vino Dulce Rosado – naturalnie słodkie różowe wino, bardzo entuzjastycznie przyjmowane przez Polskim konsumentów. Zachwyca ono szczególną owocowością, kwiatowymi aromatami oraz wspaniale i adekwatnie zrównoważoną słodyczą. Także niezwykła barwa tego wina z lekko złotymi refleksami pozostawia niezatarte wrażenie.

Estrella de Murviedro Frizzante – wyborne lekko musujące wino, które doskonale orzeźwia.


Hiszpania oferuje wina we wszystkich wymiarach , zarówno cenowych jak i jakościowych. Uwadze amatorów win półsłodkich kierujemy doskonałe Rene Barbier Vina Augusta. Z kolei smakosze win wytrawnych z pewnością zadowoleni będą z zakupu Vina Oria Gran Reserva.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą win hiszpańskich.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj