wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Dobry prezent - dobre wino

Dobry prezent - dobre wino

Data dodania: 17-05-2018
Spotkania rodzinne i różnego rodzaju uroczystości to nie tylko radość z zobaczenia się z bliskimi osobami, ale też satysfakcja płynąca z obdarowywania ich okolicznościowymi upominkami. Najczęściej na tego typu wydarzenia, a zwłaszcza latem, wybierane są kwiaty, które cieszą oczy i nie tylko. I choć prawdą jest, że jest to miły i elegancki podarunek to jednak należy do grupy tych krótkotrwałych. Dlatego też na wspólne świętowanie zamiast z kwiatami proponujemy przyjść z winem.


Nie można określić, czy alkohol jest dobrym pomysłem na prezent, pewne jest jednak, że w przypadku otrzymania dwóch lub trzech butelek nikomu nie będzie z tego powodu przykro, prędzej czy później i tak bowiem zostaną one wypite ;)


Internetowy sklep Euro wino oferuje cały szereg opcji prezentowych na każdą okazję:

* urodziny/imieniny/śluby/chrzciny – wysokiej jakości wina z całego świata w tym rocznikowe oraz cieszące się uznaniem gatunkowe trunki mocne,

* wieczory kawalerskie – zestaw Red Army Vodka, Cosa Nostra,

* jubileusze i rocznice – doskonałe szampany i wina musujące, w tym efektownie prezentujący się 3 litrowy Grand Prix

* inne okazje – trunki w niestandardowych butelkach jak chociażby Strażak, czy Skrzynka z 4 owocowymi winami 250ml Potęga Tradycji.


Ponad to znaleźć można tu gotowe zestawy upominkowe win, np. Hermon Red&White , czy alkoholi mocnych, np. Saper Vodka, można też zestawić trunki wedle własnego uznania wybierając do tego bardzo popularną opcję opakowania na prezent.


W przypadku, gdy pragniemy podarować i wino i kwiaty sklep Euro-wino również ma doskonałą propozycję – Amadeus Bukiet z kwiatową etykietą trzymany za szyjkę do góry dnem wygląda niczym elegancka wiązanka, która nigdy nie zwiędnie ;)


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj