wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Czerwiec – miesiąc ślubów

Czerwiec – miesiąc ślubów

Data dodania: 09-06-2015

Wraz z nadejściem czerwca sezon ślubny wystartował pełną parą, a wraz z nim wieczory panieńskie i kawalerskie oraz dylematy zaproszonych gości związane z wyborem prezentu ślubnego.

Obecnie narzeczeni coraz częściej proszą jednak o pieniądze, które przeznaczyć mogą na wiadome sobie cele oraz rezygnują z kwiatów na rzecz wina, książki, czy produktów, którymi wesprzeć można fundacje, czy placówki działające charytatywnie. Jest w tym niewątpliwa logika.

altKwiaty, choć piękne, są bardzo nietrwałe (zwłaszcza latem!) i cieszą tylko oko, a ich ceny nie należą przecież do najniższych. Nowocześni nowożeńcy często wychodzą z założenia, że za te same lub nawet mniejsze pieniądze można kupić coś o wiele bardziej praktycznego, coś co umili czas i dostarczy znacznie więcej radości. Wino zamiast kwiatów, ale także wino na prezent jest doskonałym rozwiązaniem.
 

W ofercie sklepu Euro-wino znajduje się wiele wspaniałych win, którymi obdarować można młodą parę – wszystko zależy od preferencji i indywidualnych gustów narzeczonych. Propozycją bardzo uroczą, ale też uniwersalną jest półsłodki musujący Amadeus, którego zewnętrzna stylizacja na bukiet kwiatów jeszcze bardziej podkreśla intencję jego wręczenia. Odwracając go szyjką butelki do dołu otrzymujemy kolorową wiązankę tulipanów, które na pewno nie zwiędną.
 

Ciekawym pomysłem jest również wręczenie butelki wina na prezent z przeznaczeniem odkorowania jej w dniu pierwszej rocznicy ślubu. Wino dojrzewa wówczas wraz ze związkiem i jego konsumpcja nabiera także symbolicznego wymiaru. Proponujemy rewelacyjne Chateau Ministre, które po roku leżakowania smakuje tak dobrze, że aż nie wiadomo, kiedy butelka zostaje pusta.
 

Na wieczór kawalerski również mamy ciekawe propozycje. Jedną z fajniejszych jest militarny zestaw Red Army. Popularne są również pojedyncze butelki alkoholi stylizowanych na broń palną, kłutą lub pociski.

Serdecznie zapraszamy.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj