wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Cono Sur 3

Cono Sur

Data dodania: 21-01-2015

Na lunch biznesowy, obiad z przyjaciółmi, wieczór we dwoje czy inne okazje i „bez-okazje” – z winami z winnicy Cono Sur każde spotkanie się uda. Te chilijskie trunki cieszą się uznaniem na całym świecie śmiało konkurując z europejskimi.
Natura obdarowała winnice Cono Sur wymarzonymi warunkami do uprawy winorośli, w których jagody gronowe niezawodnie dojrzewają, a szkodniki omijają je szerokim łukiem.altWina Bicicleta z charakterystycznym rowerem na etykiecie, a także dystyngowane Cono Sur już od stycznia tego roku cieszą podniebienia klientów sklepu Euro-wino. Urzekają one smakiem, znakomitą relacją jakości do ceny, a także bardzo zróżnicowaną ofertą która pozwala sprostać rozmaitym gustom i wymaganiom.
 

Dostępne są w niej wina w wersji podstawowej – Bicicleta oraz premium – linia Cono Sur, charakteryzujące się ogromną indywidualnością, wyrafinowaniem i elegancją. W tej klasie na szczególną uwagę zasługuje Cono Sur Reserva Especial Cabernet Sauvignon – eleganckie i solidne wino pochodzące z Maipo Valley, łączące w sobie intensywny nos dojrzałych owoców takich jak truskawki czy śliwki i aromaty delikatnych słodkich przypraw na finale z doskonałym smakiem. W ustach wino jest na wskroś owocowe, wyrafinowane oraz bogate, harmonijnie zintegrowane z nutami dębu i tostu.
 

Godne podkreślenia jest także zaangażowanie winiarni w ochronę środowiska. Zrównoważone rolnictwo, zintegrowane zarządzanie winnicami i projekty dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla pozwoliły na przyznanie winiarni tytułu przyjaznej dla środowiska, co poparte jest licznymi certyfikatami. Znakomitym przykładem ekologicznej działalności winiarni jest linia win organicznych Cono Sur Organic.

 

Wina Cono Sur
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj