wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Chłopska Pędzona – szałowe nowości3

Chłopska Pędzona – szałowe nowości

Data dodania: 14-04-2015 Dobrze znana i lubiana przez konsumentów marka Chłopska Pędzona nowy sezon wiosenny rozpoczęła wejściem na półki z nową, mocną kolekcją, z którą chcielibyśmy Państwa zapoznać. W portfolio firmy dotychczas znajdowało się pięć unikalnych produktów, w tegorocznej odsłonie otrzymały one nową etykietę podkreślającą ich tradycyjny charakter. Klienci coraz częściej doceniają to, co oferuje krajowa produkcja. Chłopska Pędzona oceniana jest pozytywnie za jej tradycyjne smaki, autentyczność oraz bardzo stylową prostą szklaną butelkę zamykaną drewnianym korkiem.

altSeria Chłopska Pędzona bardzo wyróżnia się na tle konkurencji. Powstaje z naturalnych składników wedle wyjątkowych tradycyjnych receptur i składa się z następujących pozycji:


 

  • Chłopska Pędzona Czysta, trzykrotnie destylowana, powstała na bazie starannie dobranej mieszanki zbóż

  • Chłopska Pędzona Bimber , która swym charakterem odwołuje się do najlepszych dokonań w tej dziedzinie. Jej smak jest trudny do opisania, bo czuć w niej wiele smaków. Jest on zdecydowanie mocny, lekko słodkawy i posiada bardzo interesującą właściwość – wzrost temperatury nie wpływa nań negatywnie, wręcz przeciwnie

  • Chłopska Pędzona Samogon o wyrazistym aromacie wanilii, rodzynek oraz kukurydzy

  • Tradycyjna polska Przepalanka o intensywnym waniliowym aromacie

  • Pieprzówka o charakterystycznym smaku ziaren pieprzu

  • Chłopska Pędzona Czarny Bez, chyba najlepsza ze wszystkich, jedwabista, jak mleczna czekolad.

Wiosenną selekcję zasiliły dwie unikalne pozycje o smaku dojrzałej wiśni i aromatycznej szarlotki. Chłopska Pędzona Wiśnia i Chłopska Pędzona Szarlotka, stanowią idealne połączenie klasyki i nowoczesności, co może spotkać się z bardzo entuzjastycznym odbiorem wśród konsumentów.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj