wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Carmen – chilijska podróż przez wina3

Carmen – chilijska podróż przez wina

Data dodania: 14-07-2015 Założona ponad 160 lat temu winiarnia Carmen jest producentem wina, który w Chile może pochwalić się największym doświadczeniem. Zespół winiarskich „Carmen ekspertów i plantatorów” bardzo długo podróżował po Chile celem znalezienia najdogodniejszych miejsc do uprawy i zbioru winogron. Działania te przyniosły zamierzony efekt, ponieważ dziś Carmen posiada doliny w najlepszych obszarach Chile i produkowane są tutaj doskonałe wina wszystkich odmian, które podkreślają, a także wyrażają najlepsze cechy każdej z nich.

alt
Portfolio winiarni stworzone jest z niezwykle szerokiego asortymentu różnych trunków, które na całym świecie cieszą się ogromnym uznaniem. Konsumenci sięgają po nie chętnie, ponieważ są one gwarantem bardzo wysokiej jakości. Smaki i aromaty każdego wina Carmen zapraszają do rozpoczęcia odkrywczej podróży, celem odnalezienia nowych wrażeń, odkrywania swoimi zmysłami skarbów powstających w tym fascynującym kraju oraz dostrzeżenia idealnej równowagi między winami, a łączonym z nimi jedzeniem.
 

Ponadto, winnica skupia się na osiągnięciu i oddaniu jak najwyższego i najczystszego wyrazu szczepu Carmenere, dlatego szczegółowej analizie poddawane są tutaj jakość gleby i warunki meteorologiczne. Carmenere to intensywnie czerwone, średnio mocne wino o pięknym kolorze i dobrej kwasowości, pełne owocowych aromatów oraz delikatnych, zrównoważonych tanin.

 

Serdecznie zapraszamy na tę żarliwą podróż nowych doświadczeń, i rozkoszy, których bogactwo zagwarantowane jest przez najlepsze terroir winnicy Carmen.

 

Cieszmy się tą nieskazitelną mieszanką aromatów i owoców, mistrzowsko połączoną w butelkach wina Carmen. Każdy, nawet najbardziej wybredny konsument znajdzie tu coś dla siebie..
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj