wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Bodegas Murviedro – coś więcej niż wino

Bodegas Murviedro – coś więcej niż wino

Data dodania: 25-10-2016 Bodegas Murviedro założona została w 1927 roku. Już od samego początku firma ta stawiała śmiałe i odważne kroki w winiarskim świecie. Jej filozofia zawsze opierała, i do tej pory opiera się, na połączeniu najnowszych technik produkcji wina z winogron uprawianych wedle najwyższych standardów, pochodzących z tradycyjnych winnic.


alt

W rezultacie powstają doskonałe wina, które spełniają niemal wszystkie międzynarodowe kryteria jakości, przy jednoczesnym zachowaniu ich hiszpańskiego charakteru, temperamentu i oryginalności oraz doskonałej relacji walorów do ceny.

Bodegas Murviedro to jedna z najważniejszych winnic w regionie Walencji, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Swój sukces zawdzięcza kompleksowym działaniom obejmującym wszystkie etapy produkcji wina – począwszy od właściwego zarządzania winnicami, do sprzedaży bezpośredniej ze szczególnym ujęciem europejskich struktur rynkowych. Wysoki standard powstających tutaj win jest możliwy do osiągnięcia i utrzymania, ponieważ Bodegas Murviedro stale inwestuje w kapitał ludzki oraz nowe technologie.


Do dobrze znanych Państwu win pochodzących z Bodegas Murviedro jest seria win Estrella, które doskonale oddają sobą charakter kultury śródziemnomorskiej – są namiętne, pełene witalności, nieformalne, niebanalne, cieszą słodkim smakiem i niczym najlepsza gwiazda umilają czas.
Fani win wytrawnych również znajdą w Bodegas Murviedro coś dobrego dla siebie. Z pewnością znane są Państwu wina M Murviedro. A w tym tygodniu pojawiło się w sklepie Euro-wino wiele wytrawnych, godnych uwagi nowości.


Serdecznie rekomendujemy pochodzące z organicznych upraw DNA Murviedro, czy obsypane nagrodami Murviedro Colecciom Edition Limitada Reserva Bobal.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą win pochodzących z winnicy Bodegas Murviedro.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj