wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Bodegas Faustino – duma hiszpańskich ziem

Bodegas Faustino – duma hiszpańskich ziem

Data dodania: 18-09-2016 W ofercie sklepu Euro-wino znajdują się pewne hiszpańskie wina zasługujące na szczególną uwagę, wina zrodzone z miłości i szacunku do matki natury, wina silnie korespondujące z ekosystemem, i wreszcie – wina znakomite pod względem jakości i zachowujące przy tym jej właściwą relację do ceny. Bodegas Faustino jest firmą o bardzo długiej, liczącej 150 lat tradycji, posiadającą 650 hektarów winnic rozciągających się na najbardziej żyznych obszarach pomiędzy wioskami Laguardia i Oyon.

alt


Uchodzi ona za jednego z największych właścicieli winnic w regionie Rioja. W ostatnich latach w tutejszych winnicach zostały wprowadzenie nowe praktyki mające na celu poszanowanie środowiska i zwiększenie ich efektywności.


Dzięki zaangażowaniu w produkcją znakomitego wina w warunkach jak najbardziej przyjaznych dla przyrody Bodegas Faustino stała się pierwszą hiszpańską grupą, która uzyskała certyfikację Carbon Footprint of AENOR. Stosowana tutaj efektywna gospodarka wodna, zintegrowana produkcja w winnicy, zmniejszenie energii oraz selektywne gospodarowanie odpadami w dużej mierze sprzyjają ochronie środowiska. Ponadto dodać należy, że wszystkie winnice Faustino posiadają certyfikat jakości ISO 9001.


Wśród win mogących pochwalić się certyfikatem Carbon Footprint of AENOR są: Faustino I Gran Reserva Rioja D.O.C. i Faustino V Reserva D.O.C. Rioja.


Są to wina, które dzięki starannej selekcji winogron i ich przetwarzaniu łączą w sobie tradycję i innowację dając produkty nietuzinkowe, sensoryczne i harmonijne o szlachetnym pochodzeniu, intensywnych, eleganckich aromatach dojrzałych owoców oraz pełnym zrównoważonym smaku.Wina Faustino to prawdziwa uczta dla zmysłów – serdecznie polecamy!
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj