wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wino - informacje2 » Australia grzechu warta

Australia grzechu warta

Data dodania: 09-08-2016 Wino dla australijskich producentów jest prawdziwą pasją, którą mają we krwi już od swych wczesnych lat, jest także dobrem naturalnym, którym chętnie dzielą się z resztą świata. I całe szczęście! Bo Australia miłośnikom wina ma do zaoferowania bardzo wiele. W McLaren Vale można znaleźć na przykład jedno z najpotężniejszych i najokrąglejszych Shiraz na świecie.

alt

Panujące tutaj wysokie temperatury znacznie windują zawartość alkoholu w winach w górę – 14% to przysłowiowy standard. A alkohol ten sprawia, ze aromaty jeżyn, lukrecji, czekolady, rodzynek, cynamonu i gałki muszkatołowej są lepiej wyczuwalne. To istna feeria wspaniałości, których koniecznie należy doświadczyć.


Powstające tutaj trunki przejmują cechy ludzi uczestniczących przy ich produkcji, są przyjazne, radosne, a co szczególnie istotne – wykazują bardzo dobrą relację jakości do ceny. Wina te reprezentują ducha Australii, a bogactwo ich stylów odzwierciedla specyfikę i różnorodność narodu australijskiego. W krainie kangurów spotkać możemy zarówno aromatyczne gatunki korzenne, lekkie owocowe linie, jak i wykwintne trunki o wyszukanych, nietypowych nutach.


Wina australijskie są doskonale na każdą okazje, serdecznie polecamy przede wszystkim wina linii Yellow Tail, których jakość sprawi, że każda impreza, na której je zaserwujemy uda się znakomicie. Wystarczy kilka świeżych produktów połączonych w smaczną sałatkę, dobra kiełbaska, odpowiednie zaplecze trunkowe i oczywiście doborowe towarzystwo. No i sprzyjająca pogoda.


Wykorzystajmy sierpniowe słoneczne dni na wspólne biesiadowanie przy australijskim winie. Zimą będzie miło powspominać czas spędzony w serdecznym gronie przy winie i smacznym jedzeniu.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Jeżeli masz ukończone 18lat - zapraszamy
Wejdź do sklepu Zrezygnuj